سفارش تبلیغ
صبا ویژن
در محضر خدا
عالم محضر خداست در محضر خدا گناه نکنیم
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 94 مرداد 15 توسط بنده خدا
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار مسئولان:
 
موضوع هسته‌ای به‌وسیله مسئولان در حال پیگیری است و نباید موجب دودستگی در مردم شود/ سیاست‌های ما در منطقه کاملاً در مقابل امریکاست (1394/04/27 - 12:59)

حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه) در دیدار جمعی از مسئولان کشور، سفرای کشورهای اسلامی و قشرهای مختلف مردم، وحدت و یکپارچگی را نسخه شفابخش دنیای اسلام خواندند و با تأکید بر اینکه جنگ های مذهبی و طائفه ای کنونی در منطقه با هدف منصرف کردن ذهن ملتهای مسلمان از رژیم صهیونیستی، طراحی و تحمیل شده است گفتند: سیاستهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه کاملاً در نقطه مقابل سیاستهای استکبار و در رأس آن امریکا قرار دارد و ایران به هیچ وجه به آمریکا اعتماد ندارد زیرا سیاستمداران آمریکایی در کمال بی صداقتی و بی انصافی هستند.
ایشان با تبریک عید سعید فطر، به شرایط تأسف بار دنیای اسلام و نبود وحدت و یکپارچگی اشاره کردند و افزودند: تفرقه و اختلافات کنونی در منطقه، غیرطبیعی و تحمیلی است و علما، روشنفکران، مسئولان دولتها، سیاستمداران، و زبدگان و نخبگان دنیای اسلام باید متوجه دست خائنان امت اسلامی در این تفرقه ها و اختلاف ها باشند.
رهبر انقلاب اسلامی درخصوص چرائی غیرطبیعی  بودن این اختلافها، به سابقه طولانی همزیستی مسالمت آمیز شیعه و سنی در کشورهای منطقه اشاره و خاطرنشان کردند: اگر امت اسلامی یکپارچه بود و بر مشترکات خود تأکید می کرد، قطعاً در سپهر سیاست جهانی یک قدرت منحصر بفرد بود اما قدرتهای بزرگ برای حفظ منافع خود و حفظ رژیم صهیونیستی، این اختلاف ها را به امت اسلامی تحمیل کرده اند.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به تنفر موجود در میان مسلمانان نسبت به رژیم صهیونیستی با وجود گرایش برخی افراد در دولتهای اسلامی به این رژیم نامشروع گفتند: قدرتهای استکباری با همکاری افراد ناباب در برخی دولتهای اسلامی، برای منصرف کردن ذهن ملتهای اسلامی از رژیم صهیونیستی، جنگ های مذهبی را طراحی و سازمانهای جنایتکاری همچون القاعده و داعش را راه اندازی کردند.
ایشان با یادآوری اعتراف برخی مقامات امریکایی درخصوص نقش دولت امریکا در راه اندازی و گسترش داعش، تشکیل ائتلاف ضد داعش را غیرقابل باور خواندند و تأکید کردند: سیاست قدرتهای استکباری در منطقه آشکارا خائنانه است و همه باید متوجه این موضوع باشند.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه سیاست جمهوری اسلامی ایران در منطقه نقطه مقابل سیاست استکبار است، به موضوع عراق اشاره کردند و گفتند: سیاست استکبار در عراق، سرنگونی دولت برآمده از رأی مردم، ایجاد درگیری میان شیعه و سنی و در نهایت تجزیه عراق است اما سیاست جمهوری اسلامی ایران در قبال عراق، حمایت و تقویت دولت برآمده از انتخابات، ایستادگی در مقابل عوامل جنگ داخلی و اختلاف و حفظ تمامیت ارضی عراق است.
حضرت آیت الله خامنه ای درخصوص سوریه هم خاطرنشان کردند: سیاست استکبار در سوریه تحمیل اراده ای خارج از اراده ملت و سرنگونی دولتی است که قاطع و صریح در مقابل رژیم صهیونیستی ایستاده است اما جمهوری اسلامی ایران، دولتی را که شعار و هدف و نیت آن ایستادگی در مقابل صهیونیستها است، برای دنیای اسلام مغتنم می داند.
ایشان تأکید کردند: جمهوری اسلامی ایران در مسائل منطقه همچون عراق، سوریه، یمن، لبنان و بحرین بدنبال منافع شخصی خود نیست بلکه معتقد است، تصمیم گیر اصلی در این کشورها، ملتها هستند و دیگران حق دخالت و تصمیم گیری ندارند.
رهبر انقلاب اسلامی به تقابل سیاست استکبار و سیاست نظام اسلامی در قبال لبنان نیز اشاره کردند و افزودند: نظام استکبار و در رأس آن امریکا، سالها در قبال اشغال بخشی عمده ای از خاک لبنان بوسیله رژیم غاصب صهیونیستی سکوت همراه با رضایت اختیار کرده بود اما به محض آنکه یک گروه مقاومتِ مؤمن و فداکار که از شریف ترین گروههای دفاع ملی در سطح جهان است، در مقابل اشغالگران صهیونیست ایستاد و آنها را از خاک لبنان بیرون کرد، این گروه را تروریست خواند و به دنبال نابودی آن نیز است.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه علت حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت لبنان، شجاعت و فداکاری و ایستادگی واقعی آنان در مقابل متجاوزان است، گفتند: امریکاییها مقاومت لبنان را تروریست می خوانند و ایران را به دلیل حمایت از حزب الله لبنان، حامی تروریست می داند در حالیکه ترویست واقعی خود آمریکاییها هستند که داعش را ایجاد کرده اند و از صهیونیست های خبیث نیز حمایت می کنند و باید برای حمایت از تروریسم محاکمه شوند.
رهبر انقلاب اسلامی به موضوع یمن و تقابل سیاستهای استکبار و سیاست نظام اسلامی ایران نیز اشاره کردند و افزودند: در یمن، امریکا از رئیس جمهوری که برای ایجاد خلاء سیاسی در حساس ترین شرایط استعفا و از کشورش فرار و از یک کشور دیگر درخواست حمله به مردمش را کرد و از کشتار مردم بیگناه و کودکان یمن، حمایت می کند و با مستبدترین رژیم ها که به ملت خود اجازه شنیدن نام انتخابات را نمی دهند، دست دوستی می دهد و در عین حال جمهوری اسلامی ایران را که از صدر تا ذیل آن با انتخابات عجین است، نظام مستبد می خواند!
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: سیاستمداران امریکایی در نهایت بی انصافی سخن می گویند و واقعیات واضح را با کمال وقاحت انکار می کنند.
ایشان خاطرنشان کردند: اینکه گفته می شود به امریکاییها نمی توان اعتماد کرد به خاطر همین است زیرا آنها هیچ صداقتی ندارند.
رهبر انقلاب اسلامی افزودند: در همین آزمایش دشوار مذاکرات هسته ای که رئیس جمهور و دست اندرکاران دیگر زحمت کشیدند، بارها شاهد بی صداقتی امریکایی ها بودیم که خوشبختانه مسئولان با آنها مقابله کردند و در مواردی برخوردهای انقلابی انجام دادند که حالا باید ببینیم سرانجام این موضوع چگونه خواهد شد.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه نسخه راه حل مشکلات دنیای اسلام و همچنین هریک از کشورهای اسلامی بطور جداگانه، حفظ وحدت و یکپارچگی است، خاطرنشان کردند: ملت ایران نیز باید متحد باشد و قضایای هسته ای نباید زمینه ساز دو دستگی در کشور شود زیرا موضوع هسته ای بوسیله مسئولان مربوطه خود در حال پیگیری است و مسئولان بدنبال منافع ملی هستند.
ایشان با اشاره به تلاش گسترده رسانه های بیگانه برای ایجاد اختلاف و دو دستگی در کشور، تأکید کردند: تنها راه مقابله با این تلاشها، تقوای عمومی و ملی و مصونیت سازی درونی با افزایش اقتدار داخلی از طریق تقویت ایمان، علم و صنعت و فرهنگ است.
پیش از بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین روحانی رییس جمهوری در سخنانی با تبریک عید سعید فطر به مسلمانان جهان، ماه رمضان را ماه آزمون ایمان و ماه ایستادگی، مقاومت و بردباری دانست و گفت: رمضان امسال ماه همدلی و هم‌صدایی و ماه بازگشت به فطرت پاک انسانی بود.
وی با بیان اینکه در رمضان امسال با دعای خیر مردم، مقاومت 12 ساله ملت ایران در برابر ابرقدرت‌ها به ثمر نشست، افزود: دولت بر مبنای نقشه راهی که مقاومت و اراده ملت ایران ترسیم کرده بود و با هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب اسلامی، حمایت همه ارکان نظام و قوا و همچنین با مجاهدت و فداکاری فرزندان ملت در عرصه دیپلماسی توانست حقوق ملت بزرگ ایران را بر کرسی بنشاند.
آقای روحانی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران، قدرت نوین دیگری به نام توان دیپلماسی و قدرت مذاکره را به رخ جهانیان کشیده است، به حوادث منطقه اشاره و با بیان اینکه امسال رمضان سختی بر همسایگان و کشورهای منطقه از عراق و سوریه و یمن گرفته تا فلسطین و لبنان و افغانستان و پاکستان گذشت، خاطرنشان کرد: اراده جمهوری اسلامی حمایت از همه مظلومان و ایستادگی در برابر همه ستمگران است.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 94 مرداد 11 توسط بنده خدا
خبرگزاری ایمنا: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان جزییات تشییع شهدای غواص و خط‌شکن د را تشریح کرد و گفت: پیکر مطهر شهدای غواص و خط شکن، 15 مرداد در قالب یک کاروان وارد استان اصفهان شده و کاشان اولین شهری است که میزبان این شهدا خواهد بود.
 
به گزارش ایمنا، سردار مجتبی شیروانیان در تشریح جزییات تشییع شهدای غواص و خط‌شکن گفت: 48 شهید غواص و خط‌شکن در این استان تشییع می‌شوند که از این جمع پیکر مطهر 18 تن از شهدا احراز هویت شده است.
وی اضافه کرد: پیکر مطهر شهدای استان اصفهان، 15 مرداد در قالب یک کاروان وارد استان اصفهان شده و کاشان اولین شهری است که میزبان شهدا خواهد بود.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اصفهان افزود: طی چهار روز، شهرهای مختلف استان اصفهان میزبان کاروان شهدا خواهد بود و بعدازظهر نوزدهم مرداد پیکر مطهر شهدا با استقبال مردم وارد شهر اصفهان خواهد شد.
شیروانیان با بیان اینکه شب وداع با شهدا در شب شهادت حضرت امام صادق (ع) در گلستان شهدای اصفهان برگزار خواهد شد، گفت: صبح بیستم مردادماه شهدا در شهر اصفهان تشییع و پس از آن تعدادی از پیکر شهدا برای خاک‌سپاری به شهرهای مختلف اعزام خواهد شد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: شهدای گمنام در هشت نقطه از استان به خاک سپرده خواهند شد.
گفتنی است، شهدای گمنام در شهرهای امیرآباد (از توابع شهرستان نجف آباد)، بافران (از توابع شهرستان نائین)، ذوب‌آهن اصفهان، محله‌های عاشق‌آباد و نصرآباد اصفهان، شهر خوراسگان، شهرک شهید نامجو صنایع دفاع و شهر دستگرد (از توابع شهرستان برخوار) به خاک سپرده خواهند شد.
شایان ذکر است، هنوز اسامی شهدای شناسایی‌شده نیز توسط مسئولان استان اصفهان اعلام نشده و طی روزهای آینده پس از اطلاع به خانواده‌های شهدا، رسانه‌ای خواهد شد.


وعده ما
درتشییع شهدا
برای تجدید عهد با شهدای مظلوممان

همسنگران !!!! 
شهدا پیامی آورده اند...

یاعلینوشته شده در تاریخ یکشنبه 94 مرداد 11 توسط بنده خدا

 

 

.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 94 مرداد 11 توسط بنده خدا

بسم الله ....


سنجاق کرده اند
عشـق را
حیـا را
عفـت را
مهـربانی را
صفـا را
ایـمان را
و یک عـالـم چیز دیگر را
به چادرت ...
برای همین است
که
اینچنین
سنگین و با وقار راه می روی ...

 

 

خواهرم  نجابتت آرام میکند دل مارا وسنگینی راه رفتنت له میکند آنها را که در

ذهن نقشه های شومی برای این کشور دارند...

خواهرم نگاه هایی نگران چادرت است!!

نگاه ما که خدایی ناکرده  چادرت را  در این شهر رنگارنگ جاگذاری!!

ونگاه دشمنان که میخواهند آن را از تو بگیرن!

مراقب خودت باش که چادرت سنگر و گامهایت گلوله بر سینه دشمنان است!

خدا نگهدارت باشد، تاج سرما!!!!
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 94 مرداد 11 توسط بنده خدا

تقدیم به امام غریبمان ... امام مهدی (عج)

خون علی است در رگ ما موج می زند
این لشگر شماست اگر فوج می زند

رودیم و موجهای خروشان می آوریم
با اشک هایمان همه طوفان می آوریم

مثل همیشه مست کلام هدایتت
با هر فراز جامعه ایمان می آوریم

از سامرا به شیعه ی خود یک اشاره کن
مردانی از قبیله سلمان می آوریم

سربازهای پا به رکابی برایتان
اصلا سپاهی از خود ایران می آوریم

مردانت از تمام زمین جمع می شوند
ما نیز پرچمی ز خراسان می آوریم

اللهم عجل لولیک الفرج

 

http://lesarat7645.persiangig.com/image/%D9%86%DA%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87/%D8%B3%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B2/sarbaz-www.negarkhane-lesaratzn.blogfa.com-1%20%281%29.jpg

تا حشر به یاد شهدا می جنگیم
با تکیه به عشق کربلا می جنگیم


امنیت سوریه به جایش اما
این بار برای سامرا می جنگیم


از پنجره فولاد رضا(ع) خواهم رفت
با اشهد سرخ کربلا خواهم رفت


کافیست فقط "سیدعلی" امر کند
با پای برهنه سامرا خواهم رفت


یک روز به فریاد رسا می آییم
با پرچم سرخ کربلا می آییم


در لشگر عباس علی از ایران
از مکه به سمت سامرا می آییم"مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ "

 

 


بشنوید ای سگ صفتان داعش و این پیام را به اربابان از سگ کمتر خود برسانید؛

                                   این پیام یکی از بسیجیان

 

 جگر شیر میخواهد جلوی بسیجیان سیدعلی ایستادن!

برادران و خواهران  گشتم نبود نگردید نیست!
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 94 مرداد 11 توسط بنده خدا

 

 

اگر فرمان دهد رهبر بتازیم


اگر او خواهد از ما سر ببازیم


 اگر صبر و قرار از ما بخواهد


 بشینیم و بسوزیم و بسازیم

 

 

 

گل تقدیم شما

 

 

نوشته شده در تاریخ جمعه 93 اسفند 22 توسط بنده خدا

                     

 

                     

   منبع:سایت مصاف

 
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 93 مهر 3 توسط بنده خدا

منت خدای را که  مرا صاحبم حسین(علیه سلام)

حتی میان جو مجازی رها نکرد!

 

 


 

 

 
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 93 مهر 3 توسط بنده خدا


خودم آس

رفیقام خاص

دنیا مال ماست

چون جد در جدم شیعه ی مولاست

دلمون دریاست

چون دلمون عاشق اباعبدالله (علیه سلام) ست

سرمون بالاست

چون بالاسرمون خداست

پرچممونم بالاست

افتخارمون به پیرهن مشکی عزای حضرت زهرا(سلام الله علیها) ست

هییتمون به لطف خدا همیشه بر پاست

این پیام بچه شیعه ها به کل دنیاست.... لبیک یا حسین(علیه سلام)

 

 

 

 

لبیک ای فرمانده ی من.....سید علی خامنه ای

 
نوشته شده در تاریخ پنج شنبه 93 مهر 3 توسط بنده خدا

 

رفقا دعا کنید در کاب آقا صاحب الزمان(ارواحنا فداه) شهید بشیم!!دلم شکست
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
قالب وبلاگ